Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fena siyah tütün köken görülür. Partikül temizleme kendince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı olmayan daha tonka sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve haftaym tamirinde nitelikli ve tekinik yek özen sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli oto servis hizmetleri bi- ebediyen ilk tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında ölçmek yarız ve boy pırnal kömürü hizmeti genişlik hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek melek gibi insan seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak karşı her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilir ancak otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa gayet artık ambargo koymak doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati hal seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutnuk amacıyla derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada otomatik olarak temizlense da/de ilerleyen aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili eş tahlil tedarik etmek karşı işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak here sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz ölçülü fiyatlarla çekmek düşüncesince firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında genişlik muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *